Soczewki Acuvue dla astygmatyków

Soczewki Acuvue dla astygmatyków
JC Gellidon z Unsplash

Jedna z trzech najczęściej spotykanych wad wzroku w całej populacji to astygmatyzm. Objawia się zamglonym widzeniem z różnej odległości i przy zmiennych osiach widzenia. Może również powodować bóle głowy, szybsze przemęczenie wzroku, częste mruganie oraz przecieranie oczu, jak i próby poprawienia ostrości obrazu przez zmianę pozycji głowy. Dla astygmatyka każda prosta linia jest krzywa, a gwiazdy i światła samochodowe jawią się jako niewyraźne plamki. Kontury obiektów są rozmazane, dlatego może dojść do pewnych zaburzeń orientacji w przestrzeni. W takiej sytuacji należy skorzystać z konsultacji okulistycznej w celu postawienia diagnozy. Jeśli okaże się, że to właśnie niezborność jest powodem wielu dolegliwości, będzie konieczna korekta wzroku z pomocą okularów lub soczewek. Polecamy:

https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/moist-astygmatyzm/zalety

Drugie rozwiązanie zdecydowanie poprawia komfort życia, przy czym oferuje wysokiej jakości ochronę oczu przez cały dzień. Przykład mogą stanowić soczewki Acuvue dla astygmatyków. W ofercie znajdują się toryczne soczewki jednodniowe 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, które zapewniają wyraźne widzenie bez względu na podejmowane ruchy głowy oraz oczu. Gwarantują również nawilżenie przez cały dzień. Są proste w zakładaniu oraz zdejmowaniu. Świetnie sprawdzają się u osób, które preferują aktywność fizyczną w różnym stopniu zaawansowania, a także u alergików, u których zwykłe soczewki mogą powodować pewien dyskomfort. Chronią również wzrok przed promieniowaniem UV.

Drugim rozwiązaniem są soczewki  ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM. Jedna para szkieł kontaktowych gwarantuje wyraźne i stabilne widzenie aż przez dwa tygodnie. Zabezpiecza oczy przed nadmiernym szkodliwym oddziaływaniem powietrza w pomieszczeniach klimatyzowanych lub ogrzewanych. Są to bardzo ważne atuty, które oferują wysokiej jakości soczewki kontaktowe Astygmatyzm nie może być ignorowany, ponieważ powoduje wiele dolegliwości ubocznych, które utrudniają codzienne funkcjonowanie.  Szkła kontaktowe wspomnianej firmy dodają blasku każdemu spojrzeniu, nie są odczuwalne i nie przeszkadzają podczas ich noszenia.

Są zaprojektowane zgodnie z innowacyjną myślą technologiczną ADS, czyli Projektem Przyspieszonej Stabilizacji, która wykorzystuje siłę naturalnych mrugnięć dla utrzymania prawidłowej pozycji soczewki. Przy 11 tysiącach mrugnięć dziennie ma to bardzo duże znaczenie. Dbałość o narząd wzroku jest kluczowym elementem całej profilaktyki, szczególnie u osób, które borykają się z wadami oczu. By cieszyć się nimi przez wiele lat, warto zainwestować w rozwiązania, które będą stanowić istotną ochronę, jak również wpłyną na wykonywanie codziennych czynności.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: